GRENE RACE to Puchar Polski - Wyścigi Traktorów, organizowany pod nadzorem Automobil Klubu Toruńskiego i Polskiego Związku Motorowego

Dnia 14 czerwca br. mieliśmy przyjemność gościć z wizytą w naszej firmie wicepremiera, ministra rozwoju i finansów Mateusza Morawieckiego.

Przypominamy, że już za 2 tygodnie, od 6 czerwca br., możecie nas spotkać na targach Automechanika w Birmingham.

Szanowni Państwo,

W związku z tym, iż w dniu 10 maja 2017 roku minął okres wydawania akcji pracowniczych dla Pracowników i byłych Pracowników Spółki Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie S.A., istnieje obecnie możliwość ich odsprzedaży,

Kolejny już raz w prasie biznesowej ukazał się artukuł na temat naszej firmy. Tym razem dotyczył on przyszłości krajowych firm na rynku silników diesla.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy samych pogodnych oraz szczęśliwych dni.

W tym roku trwa kolejna edycja kampanii informacyjnej "Bezpieczny warsztat" zorganizowanej przez stowarzyszenie SDCM. Ma ona na celu popularyzację niezależnych warsztatów samochodowych.

W dniach od 6 do 8 czerwca 2017 w Birmingham, w Wielkiej Brytanii, odbyły się targi motoryzacyjne Automechanika. Przedstawiciele naszej firmy już po raz drugi wzięli udział w tej imprezie.

Zachęcamy do przeczytania artykułu pt. "Rozpylacze w przededniu rewolucji", który ukazał się na łamach Pulsu Biznesu.