O nas

Jesteśmy globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a nasze produkty są dostępne w 47 krajach na świecie. Obecnie zatrudniamy 231 pracowników.

video-play.jpg

Nasza misja i wizja

Chcemy być zaufanym partnerem dla naszych klientów, w projektowaniu i produkcji kompleksowych rozwiązań w zakresie mechaniki precyzyjnej.  Napędza nas zrównoważony rozwój, który jest dla nas fundamentem doskonalenia technologii  i procesów. Wspólnie szukamy efektywnych, optymalnych rozwiązań, by sprostać wyzwaniom przemysłu 4.0. Stawiamy na poszerzanie oferty i zasięgu działania oraz najwyższą jakość obsługi.

Wizję rozwoju Spółki realizujemy w oparciu o Strategię 3RE

Wizję rozwoju Spółki realizujemy w oparciu o Strategię 3RE

  • REdefinicji kierunków rozwoju biznesu, otwierając się na nowe technologie, produkty i usługi, poszerzające dotychczasową ofertę
  • REgeneracji wpisanej w DNA WUZETEM, która wydłuża cykl życia maszyn i urządzeń
  • REdukcji wpływu na środowisko naturalne

Nasze cele strategiczne to:

  • Zwiększenie satysfakcji obecnych oraz pozyskanie nowych klientów poprzez podnoszenie jakości obsługi oraz rozwój programów partnerskich
  • Powiększenie asortymentu oferowanych produktów i usług
  • Rozwój sieci dystrybucji w Polsce i za granicą
  • Prowadzenie biznesu zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju 
  • Budowanie bezpiecznego i przyjaznego środowiska pracy
rozpylacze Wuzetem

logo wuzetem

Jesteśmy globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a nasze produkty są dostępne w 33 krajach na świecie.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl