Dołącz do nas

Naszą największą wartością są ludzie. Doświadczenie, wiedza i umiejętności naszych pracowników stanowią najcenniejszy kapitał, który kształtuje naszą przyszłość. Dlatego gwarantujemy wysokie standardy pracy w sferze bezpieczeństwa i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Budujemy kulturę dzielenia się wiedzą w organizacji oraz dbamy o rozwój zawodowy pracowników, zapewniając im możliwość udziału w szkoleniach oraz programach rozwojowych.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu WUZETEM, wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@wuzetem.pl lub sprawdź aktualne oferty pracy.

logo wuzetem

Jesteśmy globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a nasze produkty są dostępne w 33 krajach na świecie.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl