Polscy specjaliści od mechaniki precyzyjnej - wywiad dla Motofocus

 

 Wywiad Prezes Zarządu Warszawskich Zakładów Mechanicznych "PZL-WZM" - Anną Ścieszko-Osińską, dla Motofocus.

[...] Produkcja tak wymagających pod względem dopasowania i jakości produktów wymaga posiadania nowoczesnego parku maszynowego, a także posiadania własnego centrum badawczo-rozwojowego oraz zespołu inżynierów. Nasze ponad 70-letnie doświadczenie w wielu branżach – a poza motoryzacją działamy w branży zbrojeniowej, rolniczej oraz w przemyśle ciężkim – pozwoliło nam na zbudowanie kompleksowej oferty [...].

WUZETEM jest cenionym partnerem dla serwisów zajmujących się naprawą oraz regeneracją układów wtryskowych. Specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Produkowane przez nas komponenty wtryskiwaczy od lat cieszą się opinią trwałych i niezawodnych. Flagowym produktem WUZETEM są końcówki do układów wtryskowych silników Diesla, czyli rozpylacze. Mamy w ofercie zarówno konwencjonalne systemy wtryskowe o ciśnieniu roboczym do 230 bar, jak i najbardziej nowoczesne systemy, spełniające normy emisji Euro6, o ciśnieniu do 3500 bar [...].

 

 

WUZETEM to przedsiębiorstwo, które zdecydowanie zmierza ku przyszłości i chce ją budować w zgodzie z wartościami zrównoważonego rozwoju, który jest dla Spółki fundamentem doskonalenia technologii i procesów. Wspieramy sektor regeneracji, który ma pozytywny wpływ na szeroko rozumianą gospodarkę, jak np. ochrona środowiska i oszczędność surowców, który to proces zużywa tylko 55% energii w porównaniu z produkcją nowej jednostki [...].

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem

 

Wywiad miał odsłonę w różnych wersjach językowych.

HU  HR  EN  BG  UA  RO  SK  CZ  IT LT

 

Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych!

 Linkedin  Facebook  YouTube

  
WUZETEM. Najwyższa precyzja!

 

logo wuzetem

Jesteśmy globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a nasze produkty są dostępne w 33 krajach na świecie.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl