WUZETEM: precyzyjna przyszłość zbrojeniówki

 Warszawska spółka WUZETEM, która specjalizuje się w mechanice precyzyjnej, w ostatnich latach zyskała niebagatelny potencjał do rozwoju. Jedną z gałęzi gospodarki, w których przedsiębiorstwo widzi największy potencjał, jest sektor obronny.

MSPO 1160x650

[...] Uruchomiliśmy z powodzeniem produkcję kompletnych wtryskiwaczy do czołgów T-72 i PT-91 Twardy oraz Bojowych Wozów Piechoty BWP-1. To jednak tylko pierwszy krok. Nasza wizja zakłada szeroką współpracę z Grupą Kapitałową PGZ i dostawy komponentów do nowych typów pojazdów bojowych i specjalistycznych, jakie są obecnie wprowadzane na uzbrojenie Sił Zbrojnych RP. Podkreślam, że już dziś eksport do USA i Unii Europejskiej to ponad 50 proc. przychodów. Współpracujemy z producentami nowej generacji silników dla sektora cywilnego i możemy również uczestniczyć w łańcuchu dostaw sprzętu dla Wojska Polskiego. Produkcja w WUZETEM to gwarancja najwyższej jakości, ale też bezpieczeństwo dostaw, co ma szczególne znaczenie dla sektora obronnego. - mówi Prezes Zarządu Warszawskich Zakładów Mechanicznych "PZL-WZM" - Anna Ścieszko-Osińska.

 

Zapraszamy do lektury artykułu, który ukazał się na polskiem portalu, zajmujący się tematyką sił zbrojnych, przemysłu zbrojeniowego i geopolityki - Defence24: WUZETEM - precyzyjna przyszłość zbrojeniówki

 

Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych!

 Linkedin  Facebook  YouTube

 

WUZETEM. Najwyższ Precyzja.

Razem napędzamy motoryzację od ponad 70 lat.

logo wuzetem

Jesteśmy globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a nasze produkty są dostępne w 33 krajach na świecie.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl